Lifestyle

“Ka ardhur gjyshja me pa vajzën”/ Kiara takohet me vjehrrën, Luizi zbulon vendin e preferuar të nënës së tij: Ka turp…

Nëna e këngëtarit shkodran, Luiz Ejlli ka udhëtuar nga Amerika për në Shqipëri për kaluar pak kohë me djalin e saj dhe nusen, Kiara Tito.

Luizi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku ka treguar se Shiroka është vendi i preferuar i nënës së tij, ndërsa kanë vendosur që të drekojnë së bashku në këtë vend turistik.

“Si të duket Shkodra dashuri” e pyeti këngëtari Kiarën, e cila tha: “Erdhëm në Shirokë te vendi preferuar”.

“Te vendi preferuar i kujt? Nuk është as i jemi dhe as i joti, por i… Është me turp, thuaje një fjalë o mbretëreshë. Ka ardhur gjyshja me pa vajzuken”- u shpreh Luizi, duke ndarë me ndjekësit imazhe të nënës së tij.

Çifti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, teksa do të sjellin në jetë një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *