Dikur mike e tani rivale, dalin pamjet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe të mira

Bora dhe Beatrix ka kohë që njihen. Dy vajzat më të përfolura momentalisht në mediat rozë dikur ishin shoqe të mira me njëra-tjetrën. Por jo vetëm në filma ndodhin historitë kur shoqja i merr të dashurin shoqes, një histori e tillë sapo ka ndodhur edhe mes tyre. Beatrix është ajo e cila i mori Donaldin… Continue reading Dikur mike e tani rivale, dalin pamjet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe të mira

Published
Categorised as Show Biz