Lajme

Aksidenti në Prrenjas/ Ndërron jetë te “Trauma” 24-vjeçarja, arrestohet shoferi

Ka ndërruar jetë 24 vjeçarja, e cila së bashku me 3 persona të tjerë u përplas nga një makinë që drejtohej nga një shofer i dehur në aksin Prrenjas- Qafë Thanë.

E reja ndërroi jetë pas 5 ditësh në koma te “Trauma” në kryeqytet.

Blutë njoftojnë se Jetmir Daci, shoferi i cili shkaktoi aksidentin dhe përplasi 4 persona, duke shkaktuar së fundmi dhe vdekjen e 24-vjeçares, është arrestuar ditën e sotme nga policia.

Personat e aksidentuar qëndronin në këmbë para servisit dhe po prisnin që makina e tyre të riparohej, teksa u përplasën nga 44-vjecari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *