Antonela e përqafon, Donaldi i revoltuar pas spektaklit, ja “mesazhi” që i dërgon Bora Zemanit

Pas një mbrëmje me emocione të forta e cila u shkaktoi një gjendje të rënduar psikologjike Beatrix Ramosajt dhe Donaldi Veshajt, aktori ka disktutuar me Antonelën rreth situatës së tij me Bora Zemanin. Ai vijonte të këmbëngulte se nuk kishte marrë asnjë shenjë prej saj, qoftë brenda shtëpisë së Big Brother, qoftë edhe jashtë saj,… Continue reading Antonela e përqafon, Donaldi i revoltuar pas spektaklit, ja “mesazhi” që i dërgon Bora Zemanit

Published
Categorised as Show Biz