“Ju pret një pabesi”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

Dashi
Sot eshte nje dite zhgenjyese ne dashuri dhe ekonomi !Kujdes me xhelozine ne cift !

Demi
Sot keni nje zhgenjim qe vjen nga thellesia e kohes dhe ju zgjon keq ideja qe nuk jeni te sigurt ne dashuri apo ne cift !

Binjaket
Sot dokush qe ju ka premtuar nje pune apo je sqarim ekonomik nuk do ju oergjigjet !Jeni njerez te keqkuptuar dhe zhgenjeheni sot ne cift e ne ligj !

Gaforrja
Per ju dita sjell skandale ekonomike ose ne cift Ka mundesi te ndjeheni te tradhetuar ose anasjelltas !

Luani
Per ju dita mbart nje humbje ne ceshtjet ekonomike dhe nje perballje ligjore me nje penges ndoshta ne udhetime !

Virgjeresha
Hena ne Bricjap ju jep mundesi te ndjeheni komod megjithese bota pereth jush duket sikur ka shume probleme ‘

Peshorja
Ju keni nje dite me sqarime ose debate ne maredheniet ne cift !Jeni shume te rezikiar nga tradhetite !

Akrepi
Puna ju jep shume mundesi dhe levizje e komunikkm te mire !Sot mund te keni nje perfshirje ne nje humbje ekonomike ose pabesi ne cift !

Shigjetari
Keni nje permiresim ne ekonomi por nje elektrizim deri ne djegje ne dashuri ose ne marredhenie ne cift !

Bricjapi
Hena ne shenjen tuaj sot sado e mire eshte nuk i perballon dot kushtet e rrethanat e veshtira ne shtepi apo jete ne cift !

Ujori
Doni me cdo kusht te hapni rruge te re mundesisht detare apo te perballeni me dallget por ne deshiren pa u lagur fare !

Peshqit
Shume planet ne shenjen tuaj nuk e shohin nje rruge apo mindesi te re qe eshte shume modeste por e vetmja rruge shpetimi !