“Të pëlqejnë kur*at”, gruaja i mbush me shkrime makinën burrit që e tradhtoi

Një grua në Peru, e cila mori vesh që bashkëshorti i saj e kishte tradhtuar, i bëri atë që nuk e mendonte.

Gruaja ia mbushi makinën burrit me shkrime ku i vinte në dukje se pëlqente gratë e përdala.

Në një video që është bërë virale në TikTok, Nicole Portal shihet duke shkruar me spraj disa fraza në makinën e Paolo Mesia, të tilla si:

“Të pëlqejnë të përdalat”, “Shkatërrove familjen”, “Tradhtar”, “Gënjeshtar”.

Që kur u postua të shtunën, videoja është parë rreth 3 milionë herë vetëm në rrjetin social Tik Tok.

Kjo video është bërë virale gjithashtu edhe në rrjete të tjera sociale si Facebook dhe Instagram.