Pas 7 vitesh lidhje, “Jamaçi” i “Çukur” ndahet nga e dashura

Çifti i njohur i kinematografisë turke janë ndarë pas 7 vitesh lidhje.

Aktorët e famshëm, Aras Bulut İynemli dhe Bige Önal, të cilët u njohën në xhirimet e serialit “Maral”, janë ndarë.

Dyshja shumë e dashur nga publiku, të cilët jetonin bashkë për disa vite, për herë të parë janë ndarë verën e kaluar, por ata i dhanë një tjetër shans lidhjes së tyre dhe u bashkuan pas 1 muaji.

Ndër të tjera, mësohet se njëra ndër arsyet e ndarjes është ngarkesa e madhe psikologjike e aktorit pas xhirimeve të serialit “Atatürk”.

Ende nuk ka patur reagime nga çifti lidhur me ndarjen.