Surprizon Olsa Muhameti! Pas largimit të Orit, Bora Zemani sërish moderatore e “Përputhen”?!

Pas largimit te Ori Nebijaj nga “Per’puthen” kane filluar aludimet se cila nga moderatoret mund t’a zevendesoje.

Disa nga emrat e perfolur ishin Bora Zemani, Elona Duro, Nevina Shtylla dhe Elita Rudi per te cilat u be nje analize ne baze te disponimit qe kishte secila per te prezantuar nje program te perditshem si “Per’puthen”.

Olsa u shpreh se ia ka bere ftesen Bores personalisht, por do ja beje dhe zyrtarisht, madje i beri nje thirrje publike nga studio e “Top Arena”.

“Largimi i Bores nuk erdhi per shkak se nuk e donte Per’puthen, por per shkak se iu dha nje spektakel si DWTS dhe problemi qendronte tek menaxhimi i kohes. Nuk me ka ardhur ende pergjigjia nga Bora, por shpresoj t’a menaxhoje kohen per t’i prezantuar te dyja dhe mos t’i thote “jo” Per’puthen”- u shpreh Olsa nder te tjera.

Autorja u shpreh se Ori do i mungoje programit, por nga ana tjeter eshte shume e gezuar per pozicionin e saj te ri, tek u shpreh se do te jete nje aset ne politike duke i uruar keshtu edhe suksese.