“Ju presin momente të vështira”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

Dashi

Hapet nje mundesi e re dot per ju ne ceshtje udhetimesh dhe clirim pengesash !

Demi

Do jeni me jerkesa te reja shpirterore dhe ekonomike Di fillojne shpenzimet Cfarre keni kursyer pa te drejte duhet ta jepni !

Binjaket

Nje dite e re kjo ne fushen e bashkepunimeve por qe vjen me surpriza dhe ndryshime qe nuk i prisnit !Keni lidhje te shpeja !

Gaforrja

Ceshtje ndryshimi pune apo fillimi i nje pune te re hapet para jush !Mund te udhetoni jashte vendit !Kujdes shendetin !

Luani

Shume situate e favorshme vjen per ju ne dashuri !Po ashtu nje projekt personal fillon te marre pozitivitet !

Virgjeresha

Nje ceshtje shtepie apo pasurie del ne plan te pare Nje ndryshim vendi apo blerje Mos u nxitoni !

Peshorja

Nje dite e bukur kjo per ju per njohje te reja dhe plane te reja Do keni takime dhe udhetime te shumta !

Akrepi

Ceshtjet ekonomike vijne te rregullohen dhe te permiresohen !Do keni shume shpenzime por sidoqofte do qarkullojne shume leke neper duar !

Shigjetari

Hene e re ne shenjen tuaj ju rifreskon mendjen dhe planet Do ndjegeni me optimist dhe energjik !

Bricjapi

Kjo dite do jete pak e mbyllur per ju Do digjeni si zjarr brenda vetes por pa mundur te ngrohni askend !

Ujori

Dite e bukur per miqesi dalje takime dhe jete nate !Mundesisht aventura do behet pjese e juaja !

Peshqit

Per ju kjo periudhe shenon fillimin e ndryshimeve te medha Kujdes duhet treguar ne veprimet e nxituara e ne super optimizem kur te ndryshoni punen !