Ju kujtohet Laura te “Stuhi Dashurie”? S’e keni idenë se si duket sot

Stuhi Dashurie ishte telefilmi që u transmetua në vitet 2006 në Shqipëri dhe fitoi zemrat e të gjithëve, ndonëse u transmetuan vetëm dy sezone.

Ndër personazhet më të spikatura ishte edhe Laura Mahler, protagonistja e sezonit të parë, shkruan meganews.al

Laura Mahler na tregoi historinë e saj të dashurisë me Alkesandrin, e cila kaloi peripeci të shumta.

Megjithatë, kanë kaluar vite që nga përfundimi i këtij seriali. Xhirimet vazhdojnë në Gjermani.

Seriali vazhdon të shfaqet ende dhe në Itali, disa protagonistë vazhdojnë të jenë akoma pjesë e tij.

Por ç’ka ndodhur me Laurën?

Ajo ka ndryshuar shumë, ndaj ne ju tregojmë fotogalerinë më poshtë: