Përfliten për një lidhje, Antonela nxjerr zbuluar Borën dhe Atdheun

Prej kohësh është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një lidhje mes tyre dhe Antonela i ka shtuar thashethemet me veprimin e fundit.

Në një fotografi të publikuar Antonela i komentoi Atdheut duke i thënë:

“Mfal mos je binjak?”

“Po veç mungon një binjake”, ia ktheu ish-konkurrenti teksa një ndjekëse i replikon:

“Nai bricjap doje të thoje”

“Ah sa i du bricjapet dashtë zoti fatin e jetës e kam bricjap”, iu përgjigj Atdheu dhe më pas i fshehu komentet, por syrit të publikut nuk i shpëtuan.

Kujtojmë se Bora Zemani i përket në Horoskop pikërisht shenjës së Bricjapit dhe lajmet për një histori romance të mundshme mes Atdheut dhe Borës kanë qenë të pranishme kohët e fundit për shkak të deklaratave të ish-konkurrentit.