U kapën mat, zbulohet kush është djali që shoqëron Shqipen në Dubai

Prej disa ditësh Shqipja ndodhet në Dubai, ku ka postuar plot foto e video por pa treguar nga kush shoqërohet.

Ishte “Prive”, që solli një foto të shkrepur nga Dubai, ku Shqipja shfaqet në shoqërinë e një djali.

Kaq u desh që të aludohej se ish-konkurrentja e “Përputhen” po shoqërohet nga i dashuri, por në fakt djali në foto është vëllai i saj, siç sqaron vetë ajo.

“Ju prezantoj me vëllain, ‘sheikun, të dashurin’, wtf Ilir Hysenaj”, shkruan Shqipja.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al