“Do bëni gjëra të padëgjuara më parë”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi
Nje menyre e re te menduari apo punuari do ju cliroj nga pengesat e forta ne ngritjen tuaj apo ne egzistencen tuaj. Nje dalje dhe clirim nga pasionet e fiksuara ju bene mire.

Demi
Nje rreth i plote e mbyll ciklin ne jeten tuaj. Ka te beje me karrieren apo me jeten ne cift. Por tashme quajeni se keni mbyllur nje etape te rendesishme. Me universin nuk i keni punet mire dhe kjo hene e plote ju tremb me ndryshimet qe sjell.

Binjaket
Nje thirrje qe ju behet per te udhetuar dhe per te prekur kufijte e mundesive tuaja do jete kjo hene e plote ne Ujor per ju. Mund ta hapi ose te mbylli nje ceshtje te rendesishme qe ka lidhje me te ardhmen tuaj.

Gaforrja
Do ishit si deti me henen e plote qe reflektohet mbi te. Romantik te ndjeshem por qe kjo pamje mbart edhe dicka qe nenkupton vuajtje apo brenge si edhe paralajmerimin e nje dhimbjeje shpirterore.

Luani
Hene e plote ju freskon pasi Dielli ju ka nxehur shume ne shenjen tuaj qe tani qe sapo eshte futur. Ju qe keni lindur ne ditet e para te shenjes tuaj do perballeni me nje emocion te forte.

Virgjeresha
Ndikimi i henes se plote do jete llogjik dhe paralajmerues per ju duke ju bere te perparuar ne lidhje me punen dhe idete qe duhet te aplikoni tashme qe gjerat te kene sukses. Kujdes shendetin dhe perballjet pa takt.

Peshorja
Kjo eshte hena e plote me e bukur per jeten tuaj erotike dhe romancat tuaja por edhe per talentet tuaja . Gjithsesi mbani nje detaj trishtimi qe nuk ju cliron.

Akrepi
Hena e madhe ne Ujor ne shtepine e shtepise tuaj do te thote qe ne nje ambjent familjar apo shtepi e keni mbyllur nje cikel dhe duhet te vendosni per nje menyre te re jetese dhe nje shtepi te re. Por mund edhe te kuptoni lumturine e se ardhmes.

Shigjetari
Duke lozur me Diellin ne Luan qe ju pershtatet shume, mos harroni kete hene te plote shume te bukur ne Ujor qe do ju ndricoj rrugen me te shkurter per te aritur qellimet

Bricjapi
Tashme ka ardhur momenti te kompletoheni ne ate qe mendoni se ju perket apo eshte e juaja. Ketu mund te behet fjale edhe per ceshtje materiale dhe erotike.

Ujori
Kjo hene e plote shume e madherishme ne shenjen tuaj eshte me e bukura pasi reflektohet nga Dielli ne Luan me i zjarrti dhe me i madhi. Do fitoni nje ceshtje te rendesishme dhe do beni gjera te padegjuara me pare.

Peshqit
Kjo periudhe do jete shume personale dhe shume romantike per ju. Por do jete e ftohte ne reflektim dhe nuk do kuptohet menjehere as nga ju e as nga ata qe duan te merren me ju.