“Përgatituni për më të keqen”, Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi

Dashi
Nje ceshtje pune sikur fillon te perparoj por do jete shume arsyetime detaje ekonmike dhe anakiza sa edhe vet ju nuk do ta durroni dot

Demi
Duket sikur do ndodh nje permiresim ne ceshtjet tuaja ekonomike dhe personale por gjithmone do ndjeheni pak ne ankth dhe ne te gjitha arsyetimet qe do beni nuk do ndjeni entuziazem

Binjaket
Do tentoni te rinovoni marrdheniet familjare Por ne te gjitha tentativat nuk do jeni pjellor dhe as te ndjeshem Thjesht do beni llogari dhe arsyetime

Gaforrja
Do njiheni me persona qe do e tjerin leshin dhe do e punojne aq shume sa kur te behet gati per ta shijuar do kete ardhur dimir dhe do kete ikur koha e gezimit dhe e veres

Luani
Do ktheheni ne baze te kerkesave ekonomike duke bere bilance dhe duke llogaritur edhe qindarken e fundit Kjo nuk do ju shkoj fare si pamje por mund tju beje nikoqir

Virgjeresha
Aferdita ne shenjen tuaj per ju vetem te mira mund te sjelle pasi do i pershtatet kerkesave tuaja dhe do ju beje te lumtur ne ato gjera qe mund te arrini sidomos ne jeten personale

Peshorja
Nje mbyllje e forte psikologjike dhe nje situate shterpe do ta konsideroja periudhen deri ne dt 15 Gusht kur Aferdita do futtet ne shenjen tuaj

Akrepi
Po ju duhej pak vetpermbajtje ne ceshtjet ekonomike dhe ne te shprehurit e ndjenjave dhe per kete ju ndihmon Aferdita ne Virgjeresh Kjo mund tju ris reputacionin sicial po jo qejfin ne stilin e jeteses

Shigjetari
Do tentoni te dilni me serioz ne vendimet tuaja qe lidhen me karrieren dhe jeten personale Mund te vendosni per te celebruar nje marrdhenie qe e keni llogaritur mjaft mire

Bricjapi
Nje terheqje ndaj nje personi qe eshte larg jush ju bene te jeni kritk ndaj vetes dhe te doni te modernizoheni ne pamje dhe ne ide e ne kualifikime te ndryshme Nje ceshtje ligjore ju vjen per mbare

Ujori
Me nje Aferdite ne Virgjeresh mund te themi se jeni nje hap me te mbrojtur ne krahasim me te tjeret qe nuk funksionojne dot pa i shprehur ndjenjat Tashme ju jeni mjeshtri i fitimit te zemrave pa premtuar asgje ne fushen e ndjenjave

Peshqit
Aferdita del para jush dhe tregon qe do keni shume prurje dhe shume oferta por qe do mbeten shterpe dhe aspak pjellore te pakten deri ne dt 15 Gusht