Komentatori mahnitet nga bukuria e tifozes ruse, harron ndeshjen dhe…

Në këtë Kampionat Europian menduam se i pamë të gjitha, por paskemi gabuar.

Të gjithë vëmendjen e mori kjo bukuroshe, e cila ndodhej në stadium për ndeshjen Rusi-Finlandë.

Një komentator arab i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla tifozes ruse, e cila ishte e ulur në stolat e stadiumit.

Kamerat fokusuan vajzën e re, për të cilën komentatori filloi menjëherë këngën.

“Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova. Nuk është faji im, ishte aksidentale. Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time. Unë, zemra ime dhe gjithçka i përket asaj”, ishin disa nga vargjet e këngës që komentatori tha në momentin që po transmetoheshin pamjet e bukuroshes ruse.