E papritur, Enca në një lidhje me ish konkurrentin e Përputhen?

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Ajo gjithnjë është shumë e komentuar në mediat rozë për jetën e saj private. Shpesh ajo provokon ndjekësit duke publikuar foto seksi.

Së fundi, Enca i ka habitur të gjithë ku ka publikuar një foto të Beartit, ish konkurrent të Përputhen.

Këngëtarja nuk ka bërë asnjë mbishkrim, por thuhet se Bearti do të jetë figurant në një nga klipet e saj.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al