LifestyleShow Biz

Arseyja pse Melisa dhe Andi e mbajtën lidhjen të fshehtë kaq gjatë

Melisa dhe Andi të ftuar në rubrikën “Trotuar”, në E diell, folën për marrëdhënien e tyre, por edhe për arsyen pse e mbajtën të fshehtë.

Ka qenë Melisa që ka folur për këtë çështje.

“Mjaftueshëm zhurmë kisha dhe e dija që po të dilja në program, do kisha më shumë zhurmë.

Meqë jemi bërë personazhe publike, secili sheh interesin e vet dhe po prisja të debutoja pak në muzikë.

Ne në fillimet tona ishim, nuk kishim diçka fikse dhe po prisnim të finalizonim dicka mes nesh dhe t’ja tregonim edhe të tjerëve”, tha Melisa.

Melisa kishte debat edhe me Shqipen në emision, ose më saktë, kjo e fundit e akuzoi për shumë gjëra, por Melisa e injoroi.