Makina kthehet përmbys në Greqi, humb jetën 41-vjeçari nga Shqipëria

GREQI

Një 41-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në zonën e Imathias këtë të diel në Greqi.

Makina që ai po drejtonte ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, nuk arriti t’iu mbijetonte plagëve të marrë.

Ndërkohë, Departamenti i Policisë së Aleksandrisë ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të aksidenti.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al