Feston sot ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç mbush Bora Zemani

Ajo është një ndër moderatorët më të dashura për publikun shqiptar dhe është tepër aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

 x

Dhe dita e sotme për moderatoren është një ditë e veçantë pasi ajo feston ditëlindjen.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992, ndërsa sot ka mbushur 29-vjeç.

Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 29 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.