Habit sërish Arjoni, nxjerr videon me Anën tjetër

Konkurrentët e Përputhen ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës në Përputhen.

Dy ekipet ishin ndarë në vajza dhe djem, ku nuk munguan lojërat, ngacmimet dhe puthjet mes të rinjve.

Një prej lojërave ishte kalimi i letrës apo dhe mollës buzë më buzë.

Arjonit i ra të luante me Anën e re me mollën. Për këtë ai ka publikuar një video në story-n e tij ku thotë: “O Ana pse nuk e hëngre mollën me mua ti?”

“Oo je i rrezikshëm ti Arjoni,” përgjigjet Ana.

Na ndiqni ne Instagram @meganews.al per me shume lajme.