Kur David Zepeda zbuloi si ishte puthja me Angelique Boyer përpara vetë Sebastian Rullit

Tres Veces Ana ishte një telenovelë shumë e suksesshme e vitit 2016 me protagonistë Sebastián Rulli, David Zepeda dhe Angelique Boyer. Ky projekt rrëfeu jetën e tre motrave me personalitete shumë të ndryshme dhe fati i të cilave ndryshoi pas një ndodhie.

Deklaratat e David Zepeda

Kur telenovela ishte ende në xhirim, David Zepeda ishte mysafir në një program në Despierta América dhe atje ai foli pak për atë që ndodhi pas regjistrimeve. Dirigjentët e pyetën aktorin nëse ishte e vështirë të regjistroje skenat romantike me Angelique, pasi Sebastián Rulli ishte i pranishëm në shesh xhirimi.

David Zepeda u soll si një profesionist dhe tha se kur hyri në forum, nuk i interesonte kush ishte partner i të cilit, sepse gjëja kryesore ishte të bënte mirë punën e tij për të kënaqur shikuesit; Për më tepër, aktori tha se kishte shumë respekt në këto lloj skenash.

Gjithmonë kishte kimi

Sigurisht, Sebastián, Angelique dhe David gjithmonë kishin një kimi të mirë brenda dhe jashtë regjistrimeve. Kur aktorët ofronin intervista, ata madje bënin shaka dhe e bënin shumë të qartë se gjëja më e rëndësishme për ta ishte të bënin telenovelën të suksesshme.

Çiftet fantazmë

David Zepeda e di shumë mirë që media pëlqen të formojë çifte që nuk ekzistojnë. Përveç skenave romantike me Angelique, aktori ka falsifikuar dashuri edhe në projekte të tjera. Disa muaj më parë, u përfol se Davidi kishte një marrëdhënie me Aracely Arámbula, pasi që të dy punuan së bashku në La Doña .

Dashuri përgjithmonë

Dhe ndërsa David Zepeda ngre thashetheme rreth “takimit” me bashkëpunëtorët e tij, ajo që nuk mund të mohohet është marrëdhënia e shkëlqyer që kanë Angelique dhe Sebastián. Aktorët kanë qenë së bashku për më shumë se pesë vjet dhe njerëzit po kërkojnë me padurim hapin tjetër dhe do të martohen, por ata tashmë thanë se nuk do të ndodhë, shkruan meganews.al.

David Zepeda si njeri kryesor

Angelique Boyer ishte me shumë fat që ishte në gjendje të punonte së bashku me aktorin dhe të dashurin e saj, pasi që të gjitha janë telenovela:

  1. Edhe pse David Zepeda e do aktrimin, ai studioi juridik.
  2. Aktori ka marrë pjesë në telenovela të mëdha si: Sortilegio , Soy tu dueña , Por amar sin ley , ndër të tjera.
  3. David përveç se është aktor, është edhe këngëtar dhe model.

Ka shumë raste që demonstrojnë punën e Cupid gjatë regjistrimeve; Sidoqoftë, David Zepeda është një profesionist dhe nuk lejon që dashuria ta ndërpresë punën e tij. Aktori është shumë i përkushtuar në projektet e tij dhe bën gjithçka që është e mundur për të kënaqur fansat e tij pa përfshirë ndjenjat. Duket se Sebastián Rulli flinte i qetë gjatë regjistrimeve të Tres Times Ana , pasi bashkëpunëtori i tij gjithmonë sillej me shumë respekt ndaj Angelique.