Atje ku kishte zjarr, hiri mbetet: E mbani mend Gaviotën? Aktorja dhe Güero Castro pozojnë të lumtur me vajzën e tyre

Thuhet se dashuria e parë nuk harrohet kurrë dhe dukej se Angélica Rivera do ta ndiqte këtë, sepse për muaj me radhë u përfol se aktorja ishte në pajtim të plotë me “El Güero” Castro, babai i tre vajzave të saj.

Sofía Castro, vajza e madhe e aktores, siguroi që prindërit e saj nuk kishin një lidhje dhe jetonin vetëm së bashku për të mirën e saj dhe motrave të saj.

Një tjetër bashkim i shumëpritur

Duket se Sofía kishte të drejtë kur tha se prindërit e saj shkuan shumë mirë, sepse tani El Güero dhe Angélica vendosën të rishfaqen më të bashkuar se kurrë. Sofía shpërndau një foto të bukur përmes rrjeteve të saj dhe të tre dukeshin shumë të lumtur.

Vajza e re sqaroi se prindërit e saj ishin me të sepse ata e shoqëruan atë në provën e programit Shiko Kush Kërcen , në të cilin ajo merr pjesë:

Unë ju them atyre se të Shtunën ata më shoqëruan në provën e veshjes , forca ime dhe të cilit praktikisht u detyrohem gjithçka që jam ❤️ Faleminderit mami dhe babi që jeni pa kushte, për baballarët më të mirë në botë 💕 dhe për gjithnjë lere motrat e mia dhe mua! Faleminderit, Unë gjithmonë të dua Pafund 😍

Paraqitja e saj e fundit

Megjithëse Gaviota ka qenë larg rrjeteve pas divorcit të saj, ajo nuk mund t’i ndalojë vajzat e saj që të ndajnë fotot e saj. Herën e fundit që aktorja u shfaq në rrjet ishte për Krishtlindje dhe ajo gjithashtu e bëri atë pranë El Güero. Me atë rast, e gjithë familja pozoi shumë e lumtur para kamerës.

Angélica Rivera para se të zhdukej

Në ditët e sotme është shumë e vështirë të dihet se cilat janë projektet e Gaviotës dhe e vetmja gjë që njerëzit mezi presin është që ajo të kthehet me El Güero, por ky nuk ishte gjithmonë rasti:

Para se të martohej me Peña Nieto, aktorja kishte një karrierë të suksesshme telenovela.

Angélica bëri debutimin e saj në aktrim në 1989 me telenovelën Sweet Challenge .

Telenovelat e tjera ku u shfaq aktorja janë: La dueña , Sin Sin Conceido , Mariana de la Noche , ndër të tjera.

Pavarësisht nëse Gaviota planifikon të kthehet me babanë e vajzave të saj, e vërteta është se aktorja ka dhënë një shfaqje të shkëlqyeshme të pjekurisë, sepse nuk është e lehtë të mbash një marrëdhënie të mirë me një ish-partner dhe aq më pak të marrësh pjesë në të njëjtat ngjarje dhe të jetosh së bashku, shkruan meganews.al.

Një lajm i shkëlqyeshëm është që producenti dhe aktorja kanë zbutur skajet e vrazhda për hir të vajzave të tyre.

Shpresojmë që ish-partnerë të tjerë do të marrin El Güero dhe Angélica si shembull pas divorcit, sepse fëmijët nuk duhet të preken pas ndarjes.