Horoskopi ditor, 4 nëntor 2020

Parashikimi i yjeve. Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 4 nëntor 2020 që Mega News sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Mundohuni të jeni të kujdesshëm në dashuri për këto tre ditët e ardhshme. Në punë, ata që kanë më shumë propozime duhet të bëjnë zgjedhje.

Demi

Deri në datën 10, Hëna do t’ju ndihmojë të zgjidhni çdo problem të pazgjidhur. Buzëqeshje të reja dhe emocione të bukura po vijnë. Në frontin e punës, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje, madje edhe jopopullore!

Binjakët

Hëna është në shenjën tuaj të zodiakut: përpiquni të zgjeroni njohuritë tuaja. Në frontin e punës, ata që kanë qenë në biznes për një kohë të gjatë duhet ta bëjnë veten të dëgjuar ose të ri-zbulojnë rolin e tyre.

Gaforrja

Çështjet familjare do të zgjidhen sot dhe nesër. Në frontin e biznesit, do të merrni përgjigje të kënaqshme nëse keni bërë ndonjë kërkesë!

Luani

Një ditë e mirë për ndjenjat, një fundjavë premtuese për dashurinë. Në frontin e biznesit, mos gaboni, edhe nëse dukeni shumë të vendosur!

Virgjëresha

Nëse keni takuar kohët e fundit një person, një mirëkuptim i mirë mund të lindë. Në frontin e biznesit, mos e nënvlerësoni një takim!

Peshorja

Kombinim i bukur mes Hënës dhe Venusit: ditë e shkëlqyer për ndjenjat. Në frontin e punës, nuk është një kohë e mirë, por ka disa ndryshime që vijnë!

Akrepi

Mund të ketë momente për diskutime të parëndësishme dhe ju doni të sqaroheni. Në frontin e punës, nëse ka dikush që dëshiron të shkelë mbi gishtat e këmbëve tuaja, përpiquni ta shmangni atë!

Shigjetari

Ende pak tension në dashuri, por së shpejti gjithçka mund të zgjidhet. Në punë, është një periudhë shërimi edhe për kontaktet. Po punon mirë!

Bricjapi

Me një person shumë të afërt, ju mund të keni një marrëdhënie disi komplekse. Në frontin e biznesit, mos gaboni. Kini kujdes për para nëse po mendoni të ktheni jetën tuaj!

Ujori

Mos i nënvlerësoni takimet e reja, kjo është një ditë premtuese për ndjenjat. Në frontin e punës, mirëkuptim i shkëlqyeshëm me të lindurit nën shenjën e Binjakëve dhe Peshores!

Peshqit

Takime interesante që vijnë, ju mund të përjetoni ndjesi të veçanta. Në frontin e punës, Mërkuri do të jetë në favor duke filluar nga dita 10.