Shqipja merr vendimin e papritur: Ja ç’ndodh me mua në “Përputhen”

Një nga personazhet më të komentuara në “Përputhen” këtë sezon ishte Shqipe Hysenaj.

Vajza që u vlerësua për faktin se i thoshte gjërat siç i ndjente.

Megjithatë, jo pak pakënaqësi do të shkaktonte në rrjet, fakti që produksioni vendosi ta përjashtonte Shqipen për një afat të pacaktuar, për shkak se ajo përdori, sipas tyre – gjuhë fyese në studio.

Megjithatë, në një kohë kur pjesa më e madhe shpresonin se Shqipja do të kthehet, ajo ka zbuluar për meganews.al se nuk do të ndodhë një gjë e tillë.

Madje pritet që të zbulojë ekskluzivisht për meganews.al një “super lajm” në ditët e ardhshme, ndaj sigurohuni të na ndiqni në Instagram, @meganews.al klikoni këtu.

Shqipja shkruan:

Rrugetimi im ne Per’puthen ka perfunduar qe ne momentin qe nxorra kemb nga ajo studio… Prandaj ju lutem nqs jeni duke me pritur te shfaqem ne emision mos e çoni kohen dem per mua… Per cdo te re.., do jeni te paret qe do informoj Faleminderit per suportin”.

Lajme të lidhura:

E papritur, merret vendimi: Shqipja largohet nga “Përputhen”

“Më ka hyrë Shqipja në zemër, ç’të bëj pa të këtu?” Bora kapet me Andin: Ik dhe ti mbas saj

Shqipja reagon për herë të parë pas përjashtimit nga Përputhen: Drejtësia ime do ju fundosë!

Shqipja bën zhurmë edhe pse është jashtë pogramit, çfarë ndodhi sot në emision