Gruaja “shpërthen” në avion: Me ose pa virus të gjithë do ikin një ditë

Një grua u nxor nga avioni e nervozuar pasi refuzoi të mbante një maskë në fytyrë.

Gruaja skoceze po udhëtonte nga Belfast për në Edinburg më 18 tetor.

Ajo u filmua teksa u ulëriste pasagjerëve të tjerë se duhet të fillojnë të jetojnë jetën sepse me apo pa virus, të gjithë do të ikin një ditë.

Në pamjet, një stjuardesë shihet duke e nxjerrë gruan nga avioni, ndërsa ajo bërtet dhe i betohet pasagjerëve para se t’u thotë stafit: ‘Shpresoj që ju të vdisni’.