Arbana Osmani bëhet sërish nënë, zbulohet emri i djalit

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi; Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali.

Ishte Grishaj ai që pak minuta më parë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram ndau një foto për ndjekësit, ku shfaqet duke mbajtur djalin me emrin Dielli në krahë:

“Lindi Dielli ☀️”, shkruan ai.

 

 

View this post on Instagram

 

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Teksa zërat për një shtatzëni të moderatores lindën pak më parë, ajo vendosi ta konfirmojë lajmin në maj, në ditëlindjen e partnerit, ku shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak, shoku im, personi që ka zemrën time dhe që së shpejti do bëhet baba. Të dua”.