Përplasen 4 automjete në Tiranë, 3 prej drejtuesve të mjeteve ishin gra

TIRANE

Një aksi.dent i shumëfishtë është regjistruar mbrëmjen e sotme te kryqëzimi i Laprakës, ku 4 makina janë përpla.sur me njëra tjetrën.

Fatmirësisht nga aksi.denti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë që mësohet se 3 nga drejtuesit e mjeteve ishin gra, ndërsa në makina kishte edhe fëmijë të vegjël.

Për shkak të aksidentit është vështirësuar dhe qarkullimi në këtë aks, ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur dhe policia e cila po heton për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.