E rëndë në Tiranë

Një kr im në familje ka tro nditur kryeqytetin mbrëmjen e sotme, ku vik timë sërish është një grua.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, shtetasi Agron Tanushi, gjatë një konflikti të çastit në banesë, për motive ende të paqarta, dyshohet se ka vr arë me ar më zj arri kunatën e tij, shtetasen Jetmira Hasani.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit.