Horoskopi i dashurisë, ja çfarë pritet këtë javë për të gjithë shenjat

Dashi

Për shumë njerëz, java sjell një rast për bashkime familjare. Këtë javë, miqtë tuaj do të ndajnë me ju lajme që lidhen me suksesin e tyre ose një ngjarje të rëndësishme në jetën e tyre.

Demi

Nëse keni lindur nën shenjën e Demi, keni një javë përpara jush që do të favorizojë përvojat romantike dhe dashuri.Do të takoni miq afër dhe larg, do të shkëmbeni informacione interesante, kujtime dhe përvoja të ndryshme.

Binjakët

Nëse keni lindur nën shenjën e Binjakëve, këtë javë do të duhet të ndiqni ose të jeni pjesë e përvojave të dashurisë së të afërmit ose mikut tuaj. Ky person mund të ketë nevojë të ndajë mendimet dhe ndjenjat e tij me dikë dhe ju mund të jeni personi i duhur për të.

Gaforrja

Një situatë konflikti do të lindë në jetën tuaj të dashurisë, e cila do të përcaktojë në një farë mase të ardhmen e marrëdhënies tuaj. Kjo nuk vlen për çifte të martuara, por vetëm për njohje dhe miqësi romantike. Lajmet e papritura ose një ftesë për një takim do t’ju bëjnë të ndryshoni disa nga planet tuaja për këtë javë. Java do të jetë e favorshme për rivendosjen e marrëdhënieve të prishura me miqtë ose të afërmit.

Luani

Gjatë javës do të merrni një lajm të rëndësishëm në lidhje me jetën e një vajze apo gruaje. Ju mund të keni nevojë të flisni ose të takoheni me të.Gjatë javës, shmangni njerëzit e sinqertë që do t’ju premtojnë diçka që ata nuk do të jenë në gjendje ta përmbushin.Gratë do të kenë nevojë për më shumë dashuri në jetën e tyre, pavarësisht nëse janë të martuara ose të pamartuara. Dashuria, aty ku ekziston, do të jetë baza e marrëdhënieve harmonike në shtëpi dhe në familje.

Virgjëresha

Gratë do të përjetojnë fundin e një angazhimi, një periudhe të jetës së tyre dhe fillimin e diçkaje të re që premton të jetë e suksesshme dhe e rëndësishme për zhvillimin e tyre në të ardhmen.

Peshorja

Java do të jetë e favorshme për të udhëtuar për arsye familjare. Ka shumë të ngjarë që ju të keni një arsye të veçantë për këtë. Është e mundur të mirëpritni mysafirë ose të takoni njerëz që do të vijnë nga një qytet ose vend tjetër. Kjo do të jetë një kohë e mirë për të kaluar në një shtëpi tjetër ose në ndonjë vend tjetër (nëse po planifikoni një ndryshim të tillë).

Akrepi

Këtë javë do të keni kontakte me një grua që do të tërheqë vëmendjen tuaj me problemet e saj ose do të kërkoni ndihmë nga ju. Një angazhim i tillë mund t’ju ​​ngarkojë me emocione negative, prandaj bëni kujdes për gjëra të tilla.

Shigjetari

Marrëdhëniet tuaja personale ose familjare do të jenë të ngarkuara me mosmarrëveshje ose konflikte të ndryshme në të cilat askush nuk do të dëshirojë të heqë dorë ose të bëjë kompromis. Kjo do të jetë prova juaj më e madhe këtë javë. Jeta juaj e dashurisë nuk do të jetë e mërzitshme, por akoma varet nga ajo që saktësisht dëshironi dhe çfarë prisni nga dashuria.

Bricjapi

Jeta juaj e dashurisë do t’ju kërkojë të rimendoni veprimet tuaja, të rivlerësoni vendimet ose fjalët specifike të thënë tashmë. Nëse nuk keni një lidhje dashurie tani do të keni një kohë të mirë për të krijuar një, përmes miqve ose përmes vendeve të specializuara për takime.

Ujori

Gratë e Ujorit do të kalojnë një periudhë të rëndësishme shtatë ditore të jetës së tyre, në të cilën do të jetë e rëndësishme të tregoni feminitetin e tyre, aftësinë e tyre për të krijuar harmoni, ngrohtësi dhe dashuri përreth tyre. Nëse keni nevojë të ndryshoni për ta arritur këtë – tani është koha!

Peshqit

Është e rëndësishme të dini se këtë javë po vendosni themelet për një themel të ri për zhvillim në jetën tuaj. Mos u përpiqni të gjykoni gjërat nga këndvështrimi juaj personal, sepse lehtë mund të bëni një gabim.