Horoskopi javor/ Shenjat që do mbulohen nga të mirat e jetës, dhe ato që do humbasin qetësinë

Dashi

Siç parashikon Paolo Fox, pasioni do të rikthehet në jetën tuaj javën e ardhshme. Beqarët mund të mbështeten në bashkësinë e yjeve për të bërë takime të reja. Çiftet që kanë marrëdhënie të gjata do duhet të ndryshojnë monotoninë. Kujdes nga vështirësitë ligjore, sepse Jupiteri mund të jetë i mërzitshëm.

Demi

Java do të fillojë pak e lodhshme, por më pas do të përmirësohet! Në dashuri, një fazë e mirë e rikuperimit do të fillojë, e cila do të arrijë kulmin në gusht. Në punë, po vijnë mundësi të reja. Kujdesuni nga diskutimet me partnerin tuaj për financat!

Binjakët

Vazhdoni të jeni të favorizuar në dashuri. Nëse ende nuk keni takuar dikë interesant, mbase kjo varet nga disa pasiguri që po ju frenojnë. Çiftet duhet të jenë shumë të kujdesshëm të enjten dhe të premten. Oferta të reja pune po vijnë. Ata që janë përfshirë në një situatë ligjore do të jenë në gjendje të gjejnë zgjidhjen javën e ardhshme.

Gaforrja

Do të duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm gjatë fundjavës. Mund ta gjeni veten duke debatuar me partnerin tuaj. Për pjesën tjetër ka një periudhë shumë paqësore në dashuri. Sa i përket punës, nuk duhet të jesh shumë i demoralizuar për disa keqtrajtime. Shfrytëzoni çdo mundësi!

Luani

Në dashuri duhet të lëvizni me shumë kujdes . Për çështjet e zemrës kjo është një kohë mjaft e vështirë. Shmangni sa më shumë të jetë e mundur polemikat dhe tensionet që lidhen me marrëdhënien në punë. Shmangini gjërat e këqija të atyre që ju kanë zili dhe mbajeni veten nën kontroll.

Virgjëresha

Sa më shumë afrohet muaji gusht, aq më i mundur do të bëhet një rikuperim konkret i ndjenjave. Marrëdhëniet që kanë përjetuar ndonjë kontrast ose një largim duhet të përfitojnë nga ditët në vijim. Në punë do të keni mbështetjen e Saturnit: përvishni mëngët dhe përfitoni nga çdo mundësi që troket në derën tuaj!

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox ju inkurajon të përqendroheni më shumë në dashuri, sepse keni nevojë për të. Ju duhet të doni dhe të ndjeni dashuri nga të tjerët. Përsa i përket punës, nuk duhet të bini në dëshpërim edhe nëse nuk keni shumë siguri. Së shpejti gjëra më të mira do të vijnë!

Akrepi

Gjatë kësaj jave duhet të përfshiheni në dashuri, mos u mbyllni në vetvete. Lini të shkuarën dhe përvojat që ju lëndojnë prapa. Duhet të shmangni diskutimet dhe t’i shtyni sqarimet për një kohë të mëvonshme. Në ditët në vijim do të jeni shumë nervozë! Lajme interesante do vijnë në dashuri!

Shigjetari

Pritet një javë shumë e rëndësishme si për dashurinë ashtu edhe për miqësitë. Mos nxisni polemikë si çift, por shijoni ditët e ardhshme të qetësisë me gjysmën tuaj më të mirë. Edhe puna do ju japë kënaqësi të mëdha: do të dilni përpara për kreativitet!

Bricjapi

Siç rekomandon astrologu Paolo Fox javën e ardhshme do të duhet t’i kushtoni vëmendje të madhe çështjeve ligjore ose familjare. Në punë do ju duhet pak durim, veçanërisht gjatë ditëve të para. Në dashuri do të duhet të përpiqeni të mos u jepni shumë hapësirë ​​njerëzve të gabuar.

Ujori

Dashuria do të jetë në krye! Mos gjetja e dashurisë ose mosrifitimi i mirëkuptimit në çift do të jetë shumë i vështirë, pothuajse e pamundur në javën e ardhshme. Në punë duhet të qëndroni të qetë: nëse punoni shumë, mund të arrini çdo qëllim.

Peshqit

Javën tjetër nuk do të keni ndonjë lajm të madh në punë. Sa i përket dashurisë , mund të marrësh frymë thellë: më e keqja ka mbaruar! Marrëdhëniet e mbetura në këmbë do të kenë një të ardhme të sigurt. Beqarët do jenë në gjendje që muajin tjetër të bëjnë njohje te reja, stimuluese.