Can Yaman dhe Özge Gürel thyejnë çdo rekord me serialin e ri

Aktori i dashur për publikun shqiptar Can Yaman dhe aktorja Ozge e cila ka luajtur ne serialin “Stina e Qershive” janë parë së bashku në Göcek.

Dy aktorët janë duke xhiruar aktualisht një serial të ri.

Në fotot e publikuara ata shfaqen në bordin e një jahti.

Seriali i ri duket se po bën gjithnjë e më shumë bujë në Turqi.