Lajm i fundit/ Bie rrjeti, ç’po ndodh me Facebook? Njerëzit po çmenden

Facebook Messenger ka rënë pak më parë për të gjithë përdoruesit.

Në rrjetet sociale janë duke u bërë mjaft ankesa nga përdoruesit, pasi nuk po dërgojnë dhe marrin mesazhe.

Ky problem po ndodh prej disa minutash në rang global, shkruan meganews.al.

Ende nuk ka një reagim nga kompania e Facebook lidhur me këtë.

Po ju, po hasni probleme?