“Përgatituni për më të keqen“, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi
Këtë periudhe nuk duhet të merreni me çështje që ju japin siguri dhe të lini pas dore ndjenjat dhe emocionet e një jete të pasigurt por që ju josh në çdo moment

Demi
Në shenjën tuaj do ketë një ndërhyrje të bukur erotike në këtë periudhe që do ju ndryshoj jetën në planin personal. Do jetë diçka e re dhe shumë moderne

Binjakët
Nëse mendoni se nuk mund të jetoni hapur një marrëdhënie lidhje apo një emocion të fortë tani ka ardhur momenti ta pranoni ju të parët pa e kundërshtuar

Gaforret
Duket sikur jeta ju ka borxh një surprize e cila do ta zbukuroj jetën tuaj me njohje të reja por edhe me një përkushtim të ri që do bëhet moto e jetës suaj sidomos ne planin personal

Luani
Për ju jeta do ketë një surpirzë në lidhje me martesen apo një vendim të fuqishëm që do merrni këto ditë duke ju larguara situatave të dyshimta dhe lidhjejeve jo të plota

Virgjeresha
Do kontaktoni fuqishëm dhe do dashuroheni me dikë që jeton large dhe qe do ju ndryshoj jetën në shumë aspekte. Në lidhje me udhëtimet do keni përparësi

Peshorja
Një ndjenjë e fortë apo një joshje e fortë do ju zgjoj nga dremtitja shumëvjeçare dhe do kërkoni atë emocion që do ju mbaj gjallë shpirtërisht në jetën personale

Akrepi
Do ndryshoj situata në fushën e bashkëpunimeve. Ata që do bashkëpunojnë me ju duhet tju duan konkretisht dhe të jenë vetëm me ju të përkushtuar

Shigjetari
Do filloni një punë të re pasi do keni nevojen për emocione të reja dhe për njohje të reja të cilat do jene më afër jush në çdo aspekt.Puna dhe dashuria do shkojnë bashkë

Bricjapi
Në dashuri do keni një përmbysje të asaj që keni dyshuar dhe do përkushtoheni plotësish në një marrëdhënie e cila do bëhet kryesorja për ju dhe qëllimi juaj

Ujori
Dashurinë dhe emocionin do përpiqeni ta gjeni në shtëpinë tuaj. Do kërkoni një përkushtim të plotë dhe një marrëdhënie apo bashkëjetese që do ju jap ndjenje. Mund të filloni një marrëdhënie të re

Peshqit
Tani jeni në fazën që keni mbetur pa energjine e duhur në planet apo komunikimet që keni me njerëzit perreth. Por ndoshta diçka e re surprizë në jetën tuaj do ju zgjoj emeocionet