Koronavirusi/ Ndërron jetë brenda orës një tjetër person

SHKODER

Ka ndërruar jetë në mbrëmje në spitalin e Shkodrës viktima e 20-të e COVID-19 në Shqipëri.

Ajo është R. H dhe ndërroi jete në spitalin e Shkodrës.

E infektuara u ekzaminua pozitiv me COVID-19 gjatë ditës së sotme.

80 vjeçarja është viktima e pare e COVID- 19 në Shkodër në Shqipëri