E FUNDIT/ Arrestohet ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ja për çfarë akuzohet

TIRANE

Policia ka arrestuar ish futbollistin Klodian Duro në Tiranë.

Mësohet se Duro u vu në pranga pasi u denoncua nga ish bashkëshortja e tij për kanosje dhe dhunë.

Mësohet se të dy kishin pasur një mosmarrëveshje dhe Duro kishte shkuar në shtëpinë e saj për ta takuar, kur është arrestuar nga policia.

Ish futbollisti ka mohuar akuzat e ish bashkeshortes për dhunë.