“Mos fusni njerëz në shtëpi”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin për ditën e sotme 12 mars 2020 si më poshtë:

Dashi
Kujdes nga makthet dhe ndjenjat e paplotesuara pasi ne diten e sotme dalin si kucedra ne kerkim te realizimit dhe marrjes se dore te fatit te mohuar

Demi
Nje takim fatal ne diten e sotme mund tju beje qe te merakoseni me dite te tera ne lidhje me ndjenjat qe ju shkakton prezenca e nje personi kaq te deshiruar

Binjaket
Nje skenar shume i rrezikshem ne lidhje me punen dhe karrieren mund tju josh qe te merrni pjese ne nje bashkëpunim jo te qarte dhe te fshehte

Gaforrja
Nje lajm jo shume i qarte do ju beje te ndiqni nje rruge akoma me te paqarte e cila mund tju fus ne kolaps per te ardhmen ne lidhje me udhetimet apo hapesirat e reja

Luani
Nje dite kjo ku mund te rrezikoni me shume se duhet per hater te nje pune apo nje pasioni per nje person qe lidhet me punen tuaj por qe mund te jete femer

Virgjeresha
Perball jush sot qendron Dielli dhe Hena e zeze .Mund te zgjidhini vete me ke do bashkepunoni por joshja do jete me shume nga instiketet e errta Nje femer pengesa juaj

Peshorja
Per ju dita e sotme do kete kuptim vetem nese shikoni edhe anen e erret te gjerave per te qene me te sigurt deri ku shkon e panjohura per ju .Do keni takime personale te forta

Akrepi
Nje dite e mbushur me pasion dhe me deshiren qe te provokuar te keqen deri ne qelize. Sot do takoni pasionin ne te gjithe madheshtine e tij .Takime ero.tike por edhe xhelozi per persona te afert

Shigjetari
Mos fusni ne shtepi sot njerez te panjohur sidomos femra te cilat do ju ndikojn me ndjenjen se bota juaj eshte aq e thjeshte sa ka nevoj per nje pasurim sidomos me lidhje ero.tike

Bricjapi
Nje lajm per ju sot do jete i mire por edhe nje lajm tjeter do jete i keq .Varet nga ju si do ndikoheni nese do kenaqeni me te miren apo do ti viheni pas joshjes se te keqes

Ujori
Nje ceshtje besimi dhe mbarevajtjeje ekonomike dhe ne jeten personale do vihet para jush si detyre. Mund te fitoni pjesen e Luanit por te beheni pale me Hienat per arsye personale

Peshqit
Ne shenjen tuaj sot takohen Dielli dhe Hena e Zeze. Perpiquni te mos futeni ne rruge akoma me te panjohura pasi kjo do ju linte diku large pa mundur te ktheheshit ne destinancion per parashikime te detajuara personale