Rudiana Dembacaj publikon foto me vajzën e Markut, ja si është marrëdhënia e tyre

Që vitin e kaluar aktorja Rudina Dembacaj ka qënë në qëndër të mediave rozë për lidhjen e saj me ish deputetin Mark Frroku.

Por tashmë që lidhja është bërë publike Rudina nuk publikon foto romantike me Markun por dhe vajzën e tij.

Së fundmi, ajo publikoi një foto bardh e zi me njërën prej vajzave të Frrokut, Ertën ku shihen të përqafuara me njëra-tjetrën.

Kjo tregon se Rudina ka arritur t’i rrëmbejë zemrën jo vetëm Markut por edhe vajzave të tij duke ndërtuar një marrëdhënie të mirë me to.