Fevziu fton Alketën, por e turpëron: Mjaft me gëzimin dhe mos fol më shpejt se unë

Mbrëmjen e sotme, Blendi Fevziu i ka dedikuar një hapësirë Alketa Vejsiut në Opinion, lidhur me pjesëmarrjen e saj në Sanremo.

Me të filluar Vejsiu iu shpreh:

“Do më premtosh që nuk do të flasësh më shpejt se unë”

Më tej, teksa Alketa nisi të flasë:

“Jam shumë e lumtur që ndodhem këtu…”

Fevziu e ndërpreu:

“Mjaft me këtë gëzimin dhe le të dalim direkt në temë”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *