Video prekëse, ja çfarë bënte Kobe Bryant para se të humbte jetën

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën këtë të dielë në një aksident tragjik me helikopter, së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare dhe 7 persona të tjerë.

Bryant ishte një ndër emrat më të suksesshëm të basketbollit, i cili bëri histori me suksesin e tij dhe vetëm së fundmi ishte tërhequr për të shijuar familjen, gjë të cilën s’arriti ta bënte dot.

Së fundmi TMZ ka publikuar një video  ku Kobe po kalonte një ditë para aksidentit me vajzën e tij 3 vjeçare Biankën.

41 vjeçari shfaqet në vidoe teksa luante me vajzën e tij në në Fashion Island në Neëport Beach.

Pamje shumë prekëse duke ditur që një ditë më pas vogëlushja nuk do ta shihte më të atin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *