Ja çfarë thoshte Kobe dikur për vajzën e tij

Kobe Bryant përveç se një legjendë në parket, ishte edhe një njeri mjaft familjar.

Ai ishte tej mase i dhënë pas familjes, e sidomos pas vajzës së tij të madhe, me të cilën u shua ditën e sotme.

Në një nga intervistat e tij në televizionet amerikane ai u pyet nga moderatori për 13-vjeccaren, teksa ai u shpreh se ai e adhuronte basketbollin, shkruan meganews.al

Ata ishin aq të lidhur bashkë, saqë ditën e sotme u ndanë nga jeta krah për krah.

 

A do të luajë vajza juaj në NBA?

Sigurisht. Ky fëmijë, uh. Fansat me thonin ti duhet te kesh një djalë, te vazhdoje traditën, kurse ajo më thoshte: Hej, jam unë këtu. Dhe unë i thoja sigurisht, të kam ty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *