Detaje të reja nga ngjarja e Kobe Bryant

Bota e sportit është tr.onditur sot nga vd.ekja e basketbollistit legjendar, Kobe Bryant. 41 vjeçari u nda nga jeta pas një përp.lasje me helikopter pak minuta më parë në Kaliforni.

Së bashku me Bryant, kanë mbetur të vd.ekur dhe katër persona të tjerë dhe pak çaste më parë, u konfirmua se vajza e tij, Gianna Maria, ka ndërruar jetë.

Vetëm 13 vjeçe, Maria po udhëtonte me babanë e saj me helikopter drejt “Mamba Academy”, akademia e sporteve e Kobe Bryant.

Tjera lajme të dhimbshme këto, ndërsa dyshohet se mund të ketë kenë qenë të treja vajzat në helikopter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *