Librazhd, “Benzi” merr para motoçikletën

Librazhd, 21 nëntor 2019

Dy persona janë pla-gosur pasditen e kësaj të enjte si pasojë e një aks-identi rrugor të ndodhur në aksin rrugor Librazhd- Qaf Thanë.

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Qukës, ku T. Zh., 33 vjeç, duke drejtuar mjetin tip, “Benz”, është përplasur me një motoçikletë, me drejtues shtetasin E.S.,ku gjithashtu ka përplasur një këmbësor.

Si pasojë e ak-sidentit janë dëmtuar drejtuesi i motoçikletës dhe një këmbësor shtetasi K.H., 34 vjeç, banues në Librazhd, janë jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *