Një nuse yll! Dalin pamjet nga dasma e Robertës së “Rebelde”

Pavarësisht se kanë kaluar shumë vite nga telenovela meksikane “Rebelde”, me siguri e mbani mend Robertën flokëkuqe.

Ajo është aktorja e famshme, Dulce Maria, e cila një ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë pas 3-vitesh lidhje me producentin Paco Alvarez.

Çifti është martuar me një dasmë mes familjarëve e miqve të ngushtë dhe janë publikuar tashmë pamjet.

33-vjeçarja duke si princeshë me fustanin e bardhë dhe mjaft e lumtur në krah të bashkëshortit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *