Detaje të reja nga ngjarja tek rruga Elbasanit, një person ndërron jetë

Një aks-ident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të rrethrrotullimit pranë TEG-ut.

Nga aksid-enti janë përp-lasur tre makina, ndërkohë që mësohet se një person ka ndërruar jetë.

Burime bëjnë me dije se pesë persona kanë mbetur të plag-osur, nga të cilët tre janë në gjendje të rëndë dhe dy prej tyre jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se tre auto-ambulanca po shkojnë drejt vendit të ngjarjes.

Ndërkohë ende nuk janë dhënë informacione zyrtare nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *