E fundit/ Futbollisti bie nga ballkoni në Tiranë

Tiranë, 5 tetor 2019

Një ri rreth të 20-ve është hedhur nga një pallat në zonën e Komunës së Parisit, pranë kompleksit “Kika 1.

I riu, i cili është edhe futbollist, është identifikuar me emrin Aldo, ndërsa mbiemri nuk dihet ende.

Gjithashtu nuk është e sigurt  nëse i riu është vetëhedhur apo e kanë hedhur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet, ndërsa nuk ka informacion mbi gjendjen shëndetësore të të riut.

Në vazhdim do ju sjellim informacione më të detajuara…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *