Neslihan shtatzënë?

Të gjithë e njohin atë. Neslihan Atagul është një nga aktoret turke më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Një numër të madh në 8 Milionë ndjekësit e saj në Instagram e zënë edhe shqiptarët që e kanë parë në ekran në serialin “Dashuri e pafund” në platformën Tring.

Aktorja është zhvendosur për të jetuar në fshat bashkë më partnerin e saj dhe duket se jeta aty e ka bërë të harrojë rrjetet sociale. Ka qenë një periudhë heshtjeje kjo nga Neslihan dhe si pasojë çdo publikim i saj ” i rrallë” kthehet në lajm.

Pas një kohe të gjatë ajo ka vendosur të hedhë një foto ku duket shumë e zakonshme dhe natyrale, por mund të dallohet qartë që është e lumtur dhe e realizuar. Ndoshta kjo është një shenjë e Neslihan se diçka e bukur po vjen dhe disa prej fansave kanë dyshuar për ndonjë shtatëzani të mundshme…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.