Po merrte fjalën i ftuari, ja momenti kur bie tërmet në studio

Ditën e sotme janë ndierë sërish lëkundje tërmeti në Tiranë.

Një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në studion e “Ora Sport” në Ora News, me të ftuarit që për pak sekonda u shtangën.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendër 9 km në veri të Durrësit, ndërsa thellësia 40 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *