E fundit/ Jo vetëm në Shqipëri, tërmeti i fuqishëm në Itali

Tërmetet duket se tashmë kanë kaluar edhe në Itali.

Një tërmet i shkallës 4.7 rihter, sapo është regjistruar vetëm 32 kilometra larg Salermos dhe 75 kilometra larg Napolit, shkruan meganews.al.

Tërmeti kishte një thellësi prej 300 kilometrash, ndërsa nuk dihet për pasojat.

Në përditësim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *