Gjendet në lumë e pajetë 32-vjeçarja

Mby-tet një grua në lumin e Bulqizës.

Mësohet se ka hum-bur je-tën 32-vjeçarja me iniciale M.F.

Nga informacionet paraprake, raportohet se vikt-ima është mby-tur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:30.

Burime nga blutë bëjnë me dije në tru-pin e 32-vjeçares nuk janë gjetur shenja dhu-ne.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e plota të ngjarjes, ndërkohë po hetohet për zbardhjen e saj.

“U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër si “ngjarje aksid-entale”, pasi rreth orës 21.30, datë 10.09.2019, është gjetur e mby-tur në lumin e Bulqizës shtetasja M.F, 32 vjeçe, banuese në Bulqizë.

Nga kqyrja e trupit të vikt-imës, nga eksperti mjeko-ligjor, nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhu-ne”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *