A e mbani mend Fotininë e Big Brother? Nuk e keni idenë ç’ka ndodhur me të

Fotini dhe Danieli u kthyen në një nga çiftet e preferuara të publikut pas pjesëmarrjes së tyre në “Big Brother”. Dyshja u martuan brenda shtëpisë më të famshme dhe dolën prej atje me fitore.

Pas daljes nga shtëpia Fotini dhe Danieli ishin shpesh në qendër të vëmendjes së mediave, mirëpo prej shumë kohësh nuk kishim dëgjuar më për ta.

Dyshja mbyllën edhe profilin e përbashkët që kishin në Instagram me emrin “La Fo Da” dhe fansat për një kohë të gjatë nuk kanë pasur mundësi t’i shihnin.

Megjithatë së fundmi Fotini ka hapur një profil në Instagram me emrin e saj, ku poston foto nga udhëtimet.

Mirëpo vihet re mungesa e Danielit i cili nuk shfaqet në asnjë nga fotot e Fotinisë.

Nuk dihet nëse çifti janë ende bashkë, por asgjë nuk mund të thuhet me siguri.

Herën e fundit kur çifti u përfol për ndarje, u mesua nga të afërmit se ata janë ende bashkë. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e reja të Fotinisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *